Bogilu

Zapraszamy do obejrzenia krótkiego reportażu z Krainy Bogilu

Imprezy

Miłego oglądania:)!

Info

Pobierz i wydrukuj "Zaproszenia"

Dzieci: wejście na teren parku 20 pln

Dorośli: wejście na teren parku 5 pln

Grupa powyżej 15 dzieci – wstęp 15 pln

Nowy sezon w Krainie Zabawy Bogilu ruszy od 26 kwietnia.
Otwarcie sezonu 26-27 kwietnia 2014 o 10:00! Zapraszamy!
Do zobaczenia

Twoje dziecko jest pełne energii?

Poszukujesz atrakcyjnego sposobu na spędzenie wolnego czasu w rodzinnym gronie?

Wychodząc naprzeciw potrzebom mieszkańców województwa wielkopolskiego, stworzyliśmy miejsce, które pozwala na relaks, wspaniałą zabawę i wypoczynek na łonie natury.

Park Zabaw BOGILU to miejsce, gdzie spełniamy dziecięce marzenia. Na powierzchni niemal 5 ha każdy – duży i mały - znajdzie coś dla siebie. Do dyspozycji gości mamy:

Ogromny Labirynt to miejsce idealne dla poszukiwaczy przygód. Mnóstwo przejść, niespodzianek oraz innych atrakcji. Każdy mały podróżnik znajdzie tutaj coś dla siebie. Zawiera trzy torową zjeżdżalnię, pneumatyczne strzelanie piłeczkami! 2 zjeżdzalnie - tuby, pneumatyczną wyrzutnię piłeczek !NOWOŚĆ 2013!

Labirynt „Kraina zabawy” to miejsce idealne dla poszukiwaczy przygód. Mnóstwo przejść, niespodzianek oraz innych atrakcji w jednej przestrzeni. Każdy mały podróżnik znajdzie tutaj coś dla siebie. Kolorowe piłeczki w suchym basenie sprawią, że każde dziecko będzie chciało zjechać w nie zjeżdżalnią.

Tor przeszkód „Dżungla” idealna dla poszukiwaczy przygód w styli Indiany Jones. To urządzenie, które łączy dwie aktywności: zjeżdżanie oraz pokonywanie przeszkód na trasie urozmaiconej dmuchanymi przygodami rodem z prawdziwej dżungli. (przeznaczone dla dzieci w wieku 4-10 lat)

"Wioska Smerfów” to miejsce dla najmłodszych. Dmuchana Wioska Smerfów usytuowana w przestrzeni zadaszonej, nieopodal punktu gastronomicznego pozwoli najmniejszym dzieciom na wędrówki wśród bohaterów znanej bajki, a rodzicom na swobodne obserwowanie pociech w przestrzeni restauracyjnej Parku.

Zjeżdżalnia „Delfin” dwie pneumatyczne zjeżdżalnie DELFIN - to nie lada frajda dla dzieci w wieku 4-10 lat a także starszych.

"Kolorowa Lokomotywa” Zadaszona przestrzeń to ponad 5000 m2, na których Wasze dziecko skorzystać może z zabawy na ogromnej 26 metrowej lokomotywie. Kolorowa lokomotywa przeznaczona dla dzieci 4-10 lat gdzie do pokonania są różne przeszkody.

"Trampolina” miejsce idealne dla każdego skocznego Malucha (przestrzeń przeznaczona dla dzieci w wieku 4-10 lat)

Przyjmujemy rezerwacje grup zorganizowanych. ZAPRASZAMY!

Szukasz miejsca na imprezę firmową?

Z ogromną przyjemnością zorganizujemy dla Państwa wszelkie imprezy okolicznościowe.

Jeśli szukasz miejsca na spotkanie integracyjne, kameralne przyjęcia lub dużą imprezę rodzinną, Bogilu dzięki otwartości na Państwa potrzeby sprosta każdemu wyzwaniu. Sprawdź nas!

tel. +48 509 953 280

Pod dachem znajduje się również
stożek wspinaczkowy, cymbergaje, stoły bilardowe, stół to tenisa. Do dyspozycji dzieci w namiocie znajdują się samochodziki, hulajnogi, jeździki, domki i wiele innych zabawek. Ponadto na terenie zadaszonym znajduje się Mini Bar, oferujący ciepłe i zimne przekąski, słodycze, napoje oraz niskoprocentowe alkohole. Specjalna strefa Malucha zapewni najmłodszym moc atrakcji. Do dyspozycji domki, basen z piłeczkami, zabawki, jeździki.

Dla starszych dzieci (i nie tylko) przygotowaliśmy go-karty i specjalne dróżki do jazdy. W osobnej części na świeżym powietrzu można pograć w koszykówkę czy piłkę nożną. Cały teren Krainy Bogilu jest ogrodzony, bezpieczny.

Proponujemy szereg wesołych i bezpiecznych zabaw zarówno w przestrzeni zamkniętej, jak i na świeżym powietrzu. Bajkowa atmosfera wyzwala w dzieciach pozytywne emocje, pozwala im przeżyć radosne chwile. Naszym celem jest nie tylko aktywizacja rodziny, ale również przywrócenie radości życia, bowiem wierzymy ze potrzeby emocjonalne każdego człowieka są równie ważne jak aktywność fizyczna. Postaramy się w jak największym stopniu spełnić marzenia Wasze i Waszych dzieci. Nasi animatorzy dołożą wszelkich starań aby dzieci i rodzice wyjechały z Krainy Bogilu zadowolone i wybawione.

Reportaż prosto z Krainy Bogilu

Dane adresowe Bogilu

Izabela Schulz

Wioska 42, 64-308 Jabłonna

biuro@bogilu.pl

tel. +48 509 953 280

Przejdź do serwisu maps.google.com i sprawdź jak do nas trafić.

Godziny otwarcia Bogilu w dni powszednie 13:00 - 20:00

soboty i niedziele: 10:00 - 20:00

Dla grup zorganizowanych, po wcześniejszej rezerwacji, możliwość przyjazdu w dni robocze w godzinach rannych i przedpołudniowych.

Jak do nas trafić? Sprawdź na mapie.

© 2012 Kraina zabawy Bogilu. All Rights Reserved.